Syntax rozvíja komunitu vďaka vzdelávaciemu programu motivačnej štvorky

Spoločnosť Syntax Systems Slovakia v spolupráci s našou iniciatívou TyPlusIT a spoločnosťou Timan pripravila, v rámci programu Syntax rozvíja komunitu, sériu bezplatných workshopov pre učiteľov pod názvom Motivačná štvorka od Syntaxu.

Každý z nás potrebuje občas „naštartovať“. Učitelia nie sú výnimkou. Naším cieľom je ponúknuť našim pedagógom kvalitné a atraktívne vzdelávanie, ktoré prispeje k rozvoju ich osobnosti a nakopne do nového školského roka.

Ide o 3 hod. interaktívne workshopy, počas ktorých pedagógovia získajú najnovšie informácie z danej oblasti, oboznámia sa s užitočnými technikami priamo využiteľnými v praxi. Workshopy budú realizované on-line formou cez aplikáciu Zoom.

Sú bezplatné, registrácia je odporúčaná – nájdete ju na tejto linke.

Na workshopoch získajú zručnosti, ktoré sú najviac potrebné v dobe, keď stres ovláda naše dni. Za 24 hodín chceme zvládnuť oveľa viac ako kedysi, je čoraz náročnejšie popasovať sa z množstvom a hlavne vierohodnosťou všade dostupných informácií, a popritom ešte zvládať s prehľadom konflikty v medziľudských vzťahoch. Práve na tieto témy sa chceme vo workshopoch sústrediť.

Tešíme sa na stretnutie.

Kontakt:
Ing. Zuzana Fedáková
+421 948 315 262
info@typlusit.sk

 

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest